16/01/2014Genel

Henüz Fat Block Zayıflama Hapı hazırlık aşamasındayken deneyen kullanıcılarımız bir ayda 4 ile 10 kg. arasında kilo verdikleri gözlenmiştir. Ürünümüzü test eden deneklerimiz Fat Block‘tan memnun kalıp fazla kilolarından kurtuldukları gibi şimdi de formlarını koruyorlar.

Kişisel haklar ve gizlilik açısında kullanıcılarımızın şuanda isimlerini ve fotograflarını yayınlayamıyoruz. Gerekli düzenlemelerden sonra sizlerle paylaşacağız.

Sizde doğal zayıflama hapı ürün olan Fat Block ile ilgili yorumlarınızı bu sayfadan yapabilirsiniz. Fat Block zayıflama hapı ürünümüzü satın alan müşterilerimizden ricamız almış olduğunuz ürünü ve gelişmeleri bize yazarsanız onları yayınlayarak daha sonradan alacak kişilere yol gösterici etkisi olacağını düşünüyoruz. Olumlu / olumsuz tüm yorumlarınız bizim için değerlidir. Özellikle bizden Fat-Block zayıflama hapı ürünü almış müşterilerimizin görüşlerini yayınlayarak hem satın alacak kişilere yol göstermiş olursunuz hemde görmüş olduğunuz etkiyi günlük yazdığınızda diğer satın alan müşterilerimizle karşılaştırma yapabileceksiniz.

7 Yorum “Fat Block Kullanıcı Yorumları”

 1. arife Şenoğul diyor ki:

  Merhaba bende denemk istiyorum ama kararsiz kaldim alip almamakta nasipse yaza dgunum var ve zayiflamam lazim cok kararsizim napcagimi bilmiyorum

 2. admin diyor ki:

  Arife hanım arkadaşlarımız size gün içinde mail yolu ile ulaşarak gerekli bilgiyi verecekler. Dilerseniz sitemizden Sipariş Verebilirsiniz.

 3. gülşah diyor ki:

  merak ettiğim bi kaç soru var kullanımı nasıl ve bi kutuda yaklaşık kaç kilo verdiriyor?

 4. admin diyor ki:

  Konu ilgili olarak arkadaşlar size ayrıntılı mail gönderdiler Gülşah hanım.

 5. ahmet diyor ki:

  merhabalar peki bu ilaç vucuda giren yağları eritiyor ama vücuttaki mevcut olan yağlarıda eritiyormu.Ayrıca bir sitede İlşad Özkanın yazısını okudum beni biraz etkilemedi değil.Karbonhidrat aldığımızda da sonuç aynımıdır .Lütfen yardımcı olursanız sevinirim.Ayrıca daha öncede bu tip ilaçlara birçok meblağlar ödedim ama gerçekten de hiç bir faydasını göremedim.yardımcı olursanız sevinirim.

 6. ayşe yönet diyor ki:

  merhabalar bu ürün nasıl kullanılır içerisinde nekadar var ücreti nekadar düzenli bir şekilde kullanılırsa 1 ayda kaç kilo verebilmeye yardımcı olur peki bir sorun daha var bu ürünü devlet hastanelerinde diyetisyenler veya doktarlar yazabilme imkanları varmı yardımcı olursanız çok sevinirim

 7. songul diyor ki:

  Benim bebegim var ve emzirme donemindeyim bu hapi kullanabilirmiyim kullansam bebegimi etkilermi

Yorum Yapın

İsim:         
E-Posta:  


ereksiyon kremi